AUT BLR CAN CAN CZE EST FIN FRA GER ITA JPN
NOR POL RUS SLO SVK  SUI SWE USA

Nationalmannschaften 2019 / 2020

NATION MANNSCHAFT Jg MANNSCHAFT Jg MANNSCHAFT Jg
AUT Nationalmanschaft B - Kader C - Kader
Trainer Christoph Eugen / Christoph Bieler / Jochen Strobl Wilhelm Denifl / Thomas Baumann Michael Angermann / Bernhard Aichner /
Georg Riedlsperger
  Martin Fritz - NM 1994 Florian Dagn 1999 Sebastian Brandner
Lukas Greiderer - NM 1993 Christian Deutschl 1997 Fabio Obermeyr 2000
Bernhard Gruber - NM

1982

Manuel Einkemmer 2001 Stefan Peer 2002
Lukas Klapfer - NM  1985 Fabian Hafner 2001 Nicolas Pfandl 2003
Franz-Josef Rehrl - NM 1993 Samuel Mraz 1998 Severin Reiter 2004
Mario Seidl - NM 1992 Marc Luis Rainer 1999 Johanna Bassani 2002
A - Kader Stefan Rettenegger 2002 Eva Hubinger 1993
Paul Gerstgraser - A 1995 Thomas Rettenegger 2000 Sigrun Kleinrath 2004
Thomas Jöbstl - A 1995 Max Teeling 1999 Annalena Slamik  2003
Johannes Lamparter - A 2001 Dominik Terzer 1999    
Philip Orter - A 1994 Lisa Hirner 2003    
CHN Herren Junioren  
Trainer      
   

 

 

 

   
CAN Senior Team Junior Development Team  
Trainer Gasper Bartol Gasper Bartol  
18̘/19 Nathaniel Mah

 

       
CZE Reprezentační družstvo A Reprezentační družstvo Junior Reprezentační družstvo (Ženy)
Trainer Marek Sablatura / Vladimir Smid Martin Zeman Patrik Chlum
18̘/19 Lukas Danek 1997 Matej Čejchan 2001 Jana Mrakotova 1999
Ondrej Pazout 1998 Lukas Kohlberger 2002 Simona Weinlichova 2000
Tomas Portyk 1995 Ondrej Šalaba 2002    
Jan Vytral

1998

Petr Šablatura 2001    
David Zemek 1999        
EST A - Koondis B - Koondis Naiste B- koondis
Trainer Andrus Ilves / Anatoli Smigun Tambet Pikkor Tambet Pikkor
  Kristjan Ilves 1996 Markkus Alter 2002 Annemrii Bendi 2001
    Andreas Ilves 2000 Triinu Hausenberg 2002
    Ivo-Niklas Hermanson 2000    
    Robert Lee 2001    
FIN Maajoukkue PM - Ryhmä Hopeasompa-ryhmä
Trainer Petter Kukkonen Jouni Kaitainen / Juha Viholainen Jouni Kaitainen / Juha Viholainen
  Ilkka Herola 1995 Pinja Koivisto 2002 Valtteri Holopainen  
Eero Hirvonen 1996 Annamaija Oinas 2003 Eeli Keränen  
Arttu Mäkiaho  1997 Alva Thors 2005 Paavo Kilpeläinen  
Leevi Mutru 1995 Herman Happonen 2004 Eelis Merilänen 2004
Nuorten Maajoukkue Timi Heiskanen 2002 Paulus Siitonen  
Antti Kuisma Samuli Kankaanpää 2004 Erno Tietäväinen 2005
Rasmus Ähtävä 2001 Jarkko Lankinen 2002 Julia Äkiä  
Waltteri Karhumaa 2001 Arsi Tietäväinen 2004 Minja Korhonen  
Wille Karhumaa 2000     Nonna Laitinen  
Atte Kettunen 2001     Hertta Luoma 2004
Otto Niittykoski 2001     Sofia Mattila  
Jesse Pääkkönen 1999     Elli Seppänen 2005
Perttu Reponen 2001        
FRA Equipe de France A Equipe de France B Equipe National  Jeunes
Trainer      
  Antoine Gerard 1995 Laurent Muhlethaler 1997 Baud, Matteo 2002
    Theo Rochat 1999 Gael Blondeau 2000
    Mael Tyrode 2000 Heinis, Marco 2004
    Edgar Vallet 2000    
    Lilian Vaxelaire 1998    
GER Lehrgangsgruppe Ia Lehrgangsgruppe Ib Lehrgangsgruppe IIa
Trainer Hermann Weinbuch / Ronny Ackermann / Kai Bracht Constantin Kreiselmeyer / Björn Kircheisen / Nico Reichenberger Frank Erlbeck / Kerst Dietel /
Thomas Krause
  Manuel Faißt - OK 1993 Martin Hahn - PK

1997

Jan Andersen - NK1 2002
Eric Frenzel - OK

1988

Simon Hüttel - PK 1999 Fischer, Jakob - NK1 2001
Vinzenz Geiger - OK 1997 Jakob Lange - PK 1995 Christian Frank - NK1 2001
Fabian Rießle - OK

1990

Jonas Maier -PK 1999 Kersting, Lenard - NK1 2002
Johannes Rydzek - OK

1991

Justin Moczarski - PK 1997 Lehmann, Moritz - NK1 2002
Julian Schmid - PK 1999 Wendelin Thannheimer - PK 1999 Mach, Simon - NK1 2002
Terence Weber - PK

1996

Luis Lehnert - NK1 2000 Schula, Pepe - NK1 2003
 

 

David Mach - NK1 2000 Schwarz, Andreas - NK1 2001
    Förderkader Nick Siegemund - N1 2000
    Tim Kopp - EK 1999 Stütz, Finn - NK1 2001
    Maximilian Pfordte - EK 1998    
    Schnurr, Constantin - EK 1998    
ITA Squadra CdM / A / B Squadra B - Juniores /
Squadra Interesse Nazionale
Gruppo Femminile
Trainer Kimmo Savolainen / Giuseppe Michielli / Pietro Frigo / Michele Giuliani Andrea Bezzi  
  Samuel Costa - CdM

1994

Iacopo Bortolas - B

2003

Daniela Dejori - B 2002
Aaron Kostner - CdM 1999 Domenico Mariotti - B 2001 Veronica Gianmoena 1995
Alessandro Pittin - CdM

1990

Stefano Radovan - C 2003 Greta Pinzani - SIN 2005
Raffaele Buzzi - A 1995 Samule Comazzi - SIN 2004 Lena Prinoth - B 2003
Lukas Rungaldier - A 1987 Manuel Facchini - SIN 2002 Annika Sieff - B 2003
Giulio Bezzi - B 1999 Luca Libener - SIN 2005 Martina Zanitzer - SIN 2005
Luca Gianmoena - B 1997 Jihad Ouachi - SIN 2005    
Manuel Maierhofer - B 1992        
Denis Parolari - B 1998        
JPN Nationalteam A / U23 U20 - Team Junior - Team Damen
Trainer Takanori Kono /  Takashi Kitamura Tomoki Sato Kazuyoshi Yamada
  Akito Watabe

1988

Shogo Azegami 2001 Haruka Kasai 2004
Hideaki Nagai

1983

Yuki Chiba 2001 Yuna Kasai 2004
Yoshito Watabe 1991 Kodai Kimura 2001 Ringo Miyajima 2003
Go Yamamoto 1995 Sakutaro Kobayashi 2000 Ayane Miyazaki 2002
Aguri Shimizu 1992 Kazuho Kodate 2002 Yura Murakami 2000
Hidefumi Denda - U23 1997 Hirota Matsuzawa 2000 Anju Nakamura 2000
Yoshihiro Kimura - U23 1998 Yuro Nishikata 2003 Yuzuki Shimizu 2001
Ryota Yamamoto - U23 1997 Daimatsu Takehana 2001    
    Sora Yachi 2000    
    Yuya Yamamoto 2001    
KAZ Herren   Damen
Trainer      
18̘/19
Botschkarev, Viatscheslav 1996     Akhmetvalijeva, Dajana 1997
Glukhov, Danil 2000     Jesentugelova, Danelija 2004
Karshalov, Abzal 1997     Usmanova, Taisija 2001
Orusajev, Eldar 1994        
Rakparov, Chingiz 1995        
KOR Herren    
Trainer Ki-Ho Park / Chil-Ku Kang    
 
Park, Je-Un 1993        
Si, Jeong-Heon 1994        
NOR Elite-Landslaget Utviklings-Landslaget Rekrutt & Junior-Landslaget
Trainer      
  Espen Andersen 1993 Simen Kvarstad 2000 Lars Buraas 1995
Espen Björnstad 1993 Kapser Moen Flatla 1999 Emil Ottesen 2001
Jörgen Graabak 1991 Leif Näsvold 1998 Sebastian Östvold 2002
Magnus Krog 1987 Harald Riiber 1996 Jacob Eiksund Säthre 1999
Jarl Magnus Riiber 1997 Lars Ivar Skarset 1998 Petter Löset Skodjereite 1999
Einar Oftebro 1998 Andreas Skoglund 2001 Marius Solvik 2001
Jens Oftebro 2000 Aleksander Skoglund 1999 Sindre Ure Sötvik 1992
        Simen Tiller 1995
POL Kadra A Kadra Mlodziezowa  
Trainer Tomasz Pochwala / Robert Mateja Tomislaw Tajner  
  Adam Cieślar 1992 Mateusz Jarosz 2002    
Szczepan Kupczak 1992 Dawid Jarzabek 1999    
Pawel Twardosz 1998 Andrzej Szczechowicz 2000    
Piotr Kudzia 2000        
RUS Nationalmannschaft - Herren Nationalmannschaft - Junioren Reserve
Trainer Anton Kalinitschenko / Aleksandr Voronin Konstantin Voronin  
  Konstantin Abramov 1997 Denis Agunov 2000 Maksim Olenev 2000
Vjatscheslav Barkov 1992 Anton Jefanov 2001 Kirill Demtschenko 1999
Timofej Borisov 1993 Artur Khinstdinov 2002 Ivan Konoplev 1998
Artjom Galunin 1999 Nikita Kirillov 2003 Svjatogor Kulpin 1999
Dmitri Gelvig 1998 Aleksandr Milanin 2000 Stepan Vlasov 1999
Vitali Ivanov 1998 Ernest Nadymov 2001    
Ernest Jachin 1991 Vitalij Sharshavin 2000    
Aleksandr Kolganov 1999 Roman Sidorov 2001    
Samir Mastiev 1993 Vladimir Strugevitsch 2001    
Aleksandr Ovsiannikov 1996 Edurad Zhirnov 2001    
Aleksandr Pashajev 1997        
Ivan Pronin 1998        
RUS Nationalmannschaft - Frauen Nationalmannschaft - Juniorinnen
Trainer Denis Tishagin Michail Barinov
  Svetlana Gladikova 1992 Anna Aleksandrova 2001 Diana Fjodorova 2004
Anastasija Gontscharova 1999 Olga Aristova 2002 Sofja Kudrina 2003
Stefanija Nadymova 1994 Aleksandra Glazunova 2000 Vitalija Milovanova 2004
Larissa Skrjabina 1999 Glafira Noskova 2000 Elena Silantjeva 2002
Jekaterina Tichonova 1998 Eva Vajnerova 2002 Aleksandra Tichobovitsch 2003
    Tschulpan Valijeva 2001 Elizaveta Udinzova 2004
SLO Reprezentanca A Reprezentanca B
Mladinska Reprezentanca
Zenska  Reprezentanca
Trainer Goran Janus Anze Obreza / Gasper Berlot  
  Vid Vrhovnik 1999 Gasper Brecl 1999 Silva Verbic 2002
    Matic Hladnik 2003 Ema Volavsek 2002
    Ozbej Jelen 2000    
    Rok Jelen 2000    
    Marjan Jelenko 1991    
UKR Nationalmannschaft Junioren Junioren - Reserve
Trainer Mykola Kozlov / Ruslan Balanda Mykola Kozlov / Petro Henyk Mykola Kozlov / Petro Henyk
  Vitali Grebenjuk 2001 Valentin Jaschtschuk 2002 Glukhov, Oleksandr 2004
Dmitro Mazurtschuk 1999 Artem Kuzevitsch 2003 Kiratschuk, Rostislav 2007
Viktor Pasychnik 1992 Andrij Piliptschuk 2002 Denis Piliptschuk 2008
Ivan Piliptschuk 2001 Maksim Prokopjuk 2005 Mykola Savtschin 2003
    Vasil Savtschin 2003 Oleksandr Shovkopljas 2006
    Oleksandr Shumbarets 2001 Ruslan Shumanskij 2005
USA A / B / C - Team Junior - Team Women - Team
Trainer Nick Hendrickson    
  Taylor Fletcher - A

1998

Carter Brubacker   Tara Geraghty-Moats - B 1993
Jasper Good - B 1990 Bennett Gamber 2001 Tess Arnone - B 2003
Ben Loomis - B

1996

Gunnar Gilbertson 2003 Annika Malacinski - B 2001
Stephen Schumann - B 2000 Beckett Ledger 2000 Alexa Brabec - Jr  2004
Jared Shumate - B

1997

Niklas Malacinski 2003    
Grant Andrews - C

1999

Evan Nichols 2003    
    Aiden Ripp 2000